• Erzurum20 °C
  • Erzincan21 °C
  • Ağrı17 °C
  • Ankara20 °C
  • İstanbul21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Osmanlı Ocakları’ndan Başbakan Yıldırım’a destek
06 Nisan 2017 Perşembe 11:59

Osmanlı Ocakları’ndan Başbakan Yıldırım’a destek

Osmanlı Ocakları Kurucu Başkanı Kadir Canpolat, Başbakan Binali Yıldırım’a destek mesajı yayınladı. Canpolat mesajında “Ülkeye ne zaman siyasi istikrar gelse ya darbe olur ya idam istenir. Biz yedirmeyiz” dedi.

Erzurum Seçimleri- Osmanlı Ocakları Türkiye geneli referandum çalışmalarının yanı sıra Başbakan Binali Yıldırım’ın ‘evet’ mitinglerinde de kendisini destekleyerek katılımlarda bulunduğunu duyurdu. Osmanlı Ocakları Kurucu Başkanı Kadir Canpolat, “Ülkeye ne zaman siyasi istikrar gelse ya darbe olur ya idam istenir. Biz yedirmeyiz” diye konuştu.

“16 Nisan milat olacak”

Başbakan daha önce Osmanlı Ocaklarının Trabzon ve Van il başkanlıklarının açılışında da bizzat bulunduklarını belirten Canpolat, teşkilatıyla birlikte Başbakan Yıldırım’ın referandum çalışmalarında destekçisi olduklarını ve kendisini yalnız bırakmayacaklarını ifade etti. Canpolat, “Biz bir ‘evet’ ile cihanı yöneteceğimizin inancındayız. Artık referanduma sayılı günler kaldı. Tüm teşkilatımızla her zaman Başbakanımız Yıldırım’ın ve AK Parti’nin yanındayız, destekçileriyiz. Başbakanımız Yıldırım’ın dediği gibi 16 Nisan bir milat olacaktır” açıklamasında bulundu.

“Ben, sen değil hepimiz destek çıkmalıyız”

AK Parti ve Başbakan Yıldırım’a yapılan kirli oyunların içinde bulunan kişilere fırsat vermeyeceklerinin altını çizen Canpolat, “Bu davanın öncüsü olma sorumluluğunu sonuna kadar üstlenen bir Başbakanımız var bizimde bu tutuma karşı bir sorumluluğumuz olmalı. Ben, sen değil hepimiz destek çıkmalıyız. Halk AK Parti’ye Başbakan Binali Yıldırım’a neden sahip çıkılması gerektiğini artık daha iyi biliyor. Geçmişten bugüne ülkede ne zaman siyasi istikrar başlasa ya bir darbe olur ya da Adnan Menderes, misali idam istenir. Kimi sürülür kimi zehirlenir. Şimdi de iktidarı yeme gayretindeler. Biz yedirmeyiz. Haydi vatanseverler şimdi 15 Temmuz ruhuna sahip çıkma zamanı” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim