• Erzurum4 °C
  • Erzincan9 °C
  • Ağrı2 °C
  • Ankara14 °C
  • İstanbul14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na eleştiri:
27 Mart 2017 Pazartesi 15:57

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na eleştiri:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda düzenlenen 4.TÜGVA Gençlik Buluşması Programı’nda konuştu.

Erzurum Seçimleri- İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Adam profesör ama, maalesef kiracı. Ondan bir şey olmaz. Onlarla ilgili Peyami Safa'nın çok güzel tespiti var ama bu toplulukta o ifadeyi kullanmak istemem. 

Diploma avcılığı yapan değil, ilim peşinde koşan, ahlakı hayatına miğfer kılan bir nesil hayal ediyoruz. 

Bize demokrasi dersi veren kimi Avrupa ülkelerinin nasıl vicdanlarını iptal ettiklerini hep birlikte görüyoruz. Eşrefi mahlukat olan insana ruh katan, hepsinin içinin boşaltıldığını görüyoruz.

Bölgemizin geleceği ipotek altına alınmaya çalışılıyor. Millet olarak imtihanımız büyük, Müslüman olarak sorumluluğumuz ağırdır.  Sosyal medyaya boca edilen vahşet görüntülerinin sizi karamsarlığa ittiğini biliyorum. Unutmayın bizler Müslümanız, Allah'ın rahmetinden ümidimizi kesmeyeceğiz.

KILIÇDAROĞLU’NA ELEŞTİRİ: ATATÜRK HAVALİMANI'NDA KAÇIYORDU

Bazı gafiller ülkemize baktıkça yeni Sevr'lerin hayalini kurabilir. Ama ben bu muhterislere 15 Temmuz gecesi yazılan kahramanlık destanını hatırlatmak istiyorum. Orada F-16'ların karşısında, tankların karşısında yılmayan gençler vardı.

Helikopterlerden atılan mermiler karşısında yılmayan gençler vardı.

Ama Kılıçdaroğlu sen neredeydin? Atatürk Havalimanı'nda kaçıyordun. Halbuki biz seninle havalimanında buluşabilirdik. Neymiş Bakırköy'e gitmiş.

Milletimiz tankların altında ezildi, helikopter ateşi altında can verdi. Ama namusunu çiğnetmedi. Şimdi ben Safiye kardeşinizi unutabilir miyim? Elinde silahla duran alçağın üzerine gidişini unutabilir miyim? Yılmadı, üzerine gitti

.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim