• Erzurum17 °C
  • Erzincan17 °C
  • Ağrı11 °C
  • Ankara17 °C
  • İstanbul23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gökçek'in MHP'den Aday Olacağı İddialarına Erdoğan'dan İlk Yorum: Benim Dava Arkadaşım
31 Ekim 2018 Çarşamba 09:04

Gökçek'in MHP'den Aday Olacağı İddialarına Erdoğan'dan İlk Yorum: Benim Dava Arkadaşım

Melih Gökçek'in MHP'nin Ankara adayı olacağı iddiaları için, "1994'ten beri yol ve dava arkadaşımız. Beraber geldik, beraber gideceğimizi değerlendiriyorum." dedi.

Erzurum Seçimleri- Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP'den Ankara adayı olacağı iddialarının sorulması üzerine, "Melih bey benim 94'ten beri yol ve dava arkadaşım. Bundan sonra da beraber gideceğimizi zannediyorum" dedi.

GÖKÇEK'İN MHP'DEN ADAY GÖSTERİLECEĞİ İDDİA EDİLDİ

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in yerel seçimlerde partisinin Ankara adayı olarak gösterileceği iddia edildi.

BAHÇELİ: GÖKÇEK ADAY OLMAK İSTİYORSA MHP'YE ŞEREF KAZANDIRIR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçimlerde Ankara adayı olarak Melih Gökçek'i gösterecekleri iddialarına ilişkin "Sayın Gökçek'e herhangi bir önerimiz olmamıştır. MHP'den gönül rızası ile belediye başkanı olmak istiyorum' diyorsa MHP'ye şeref kazandırır" demişti.

GÖKÇEK: BAHÇELİ'NİN SÖZLERİ BENİ ONORE ETMİŞTİR

Twitter'dan açıklama yapan Gökçek: ''Sayın Bahçeli, Türkiye'nin başı sıkıştığı her anda, ülkenin düze çıkışında anahtar rolü oynamış bir vatanseverdir. Sayın Bahçeli, sözleriyle beni inanılmaz şekilde onore etmiştir, sözleri bana şeref vermiştir. Teşekkür ediyorum.'' ifadelerini kullanmıştı.

 
 

ERDOĞAN: YOL VE DAVA ARKADAŞIM, BÖYLE DEVAM EDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP'den Ankara adayı olacağı iddialarının sorulması üzerine, "Melih bey benim 94'ten beri yol ve dava arkadaşım. Bundan sonra da beraber gideceğimizi zannediyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim