• Erzurum19 °C
  • Erzincan24 °C
  • Ağrı21 °C
  • Ankara27 °C
  • İstanbul25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gökçek'ten yine bomba anket!
09 Mayıs 2017 Salı 12:03

Gökçek'ten yine bomba anket!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya üzerinden yaptığı anketlere devam ediyor. Gökçek bu kez takipçilerine Muharrem İnce ve Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili sorular sordu. İşte Gökçek'in son anketi...

Erzurum Seçimleri- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya üzerinden yaptığı anketlere devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde sesleri duyulmaya başlayan gerginliklerle ilgili değerledirme yapan Gökçek, takipçilerine de Muharrem İnce ile ilgili sorular sordu.

Muharrem İnce’nin Kılıçdaroğlu’na yönelik olarak “Bana sarayın talimatıyla hareket ediyorsun diyenin alnını karışlarım, dünyayı dar ederim” sözlerini hatırlatan Gökçek, “Samimi söylüyorum bu kadar ağır cevabı kesinlikle beklemiyordum. Bu resmen ayar vermek. İnce, sağlar değil. Bakalım KK bunu hazmedebilecek mi?” dedi.

        

Bu yorum sonrasında sosyal medya üzerinden yaptığı anketle takipçilerine soru soran Gökçek, “Sizce Kılıçdaroğlu İnce’nin ayarı karşısında ne yapar?” diye sordu. Gökçek şıkları ise, “eder eder bal gibi eder; Muharrem’den korkar; İnceye yapma diye yalvarır;KK İnce’yi disipline verir” şekline sıraladı.

  

Gökçek bir diğer anket sorusunda ise, “Sizce Kılıçdaroğlu için hangisi doğru” sorusunu yönetti.

Melih Gökçek, takipçilerinin yoğun ilgi gösterdiği anketinde bu kez şıkları “Vasat cesaret sahibidir, Aslında genelde korkartır, Güç karşısında tırsar, cesaret abidesidir” şeklinde sıraladı.

   

Melih Gökçek, Muharrem İnce için olağanüstü kongre için yeterli imzayı toplar mı? sorulu anketini de “Toplar, toplayamaz ve toplamak isterse atılır “şıkları ile paylaştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim