• Erzurum-10 °C
  • Erzincan-1 °C
  • Ağrı-6 °C
  • Ankara0 °C
  • İstanbul8 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmet Özhaseki'den Mansur Yavaş talebi! Tayyip Bey izin verirse..
05 Mart 2019 Salı 14:00

Mehmet Özhaseki'den Mansur Yavaş talebi! Tayyip Bey izin verirse..

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, Mansur Yavaş'la bir televizyon programına çıkmak istediğini belirtti. Özhaseki, ''Ben önümüzdeki günlerde şahsen Tayyip Bey izin verirse çıkmak, tartışmak isterim'' dedi.

Erzurum Seçimleri - AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, rakibi Mansur Yavaş'la bir televizyon programına çıkıp çıkamayacağına dair soruya, "Tayyip Bey izin verirse çıkmak, tartışmak isterim" yanıtını verdi.

Özhaseki, rakibi Mansur Yavaş'la aralarında ciddi oy farkı olduğu ve AK Parti'nin Ankara'yı kaybedebileceği yönündeki haberler hakkında açıklamalarda bulundu.

Özhaseki, "Ankara'nın en ücra köşesine kadar, bundan beş, on sene sonra nasıl olacağını bilen tek kişi benim. Bana söyledikleri burada da tutmadı ama çok ayıp bir şeydi. Sevindirici taraf şurası, kimse bana ‘tembel, bu adam iş bilmez, büyükşehir idare edecek kapasitesi yok' demedi, affedersiniz hırsız uğursuz da demedi, bundan dolayı seviniyorum" diye konuştu. Mansur Yavaş'la bir televizyon programına çıkmak, kendisiyle Ankara'yı tartışmak ister misiniz sorusuna ise Özhaseki şu yanıtı verdi:

Tayyip Bey izin verirse çıkmak, tartışmak isterim

''Her zaman isterim, bunda bir sıkıntım yok. Zaten o konuda kendime özgüvenim var. Ancak partimiz karar verirse ki, yaklaşık on yıldır, parti genel merkezi adayların tartışma programlarının kavgaya dönüştüğü, milleti de bunalttığıyla ilgili kanaat sahibi olduğu için o prensip itibariyle duruyor. Ben önümüzdeki günlerde şahsen Tayyip Bey izin verirse çıkmak, tartışmak isterim''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim