• Erzurum17 °C
  • Erzincan21 °C
  • Ağrı19 °C
  • Ankara22 °C
  • İstanbul26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muhtarlarımız Türkiye’nin en önemli temsilcileridir
17 Şubat 2017 Cuma 19:26

Muhtarlarımız Türkiye’nin en önemli temsilcileridir

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, muhtarlarla istişare toplantılarını sürdürüyor.

Erzurum Seçimleri- Zamanının büyük çoğunluğunu mahalli idarenin gözbebeği olan muhtarlara ayıran Başkan Sekmen, bu kez de Palandöken ve Yakutiye ilçesinde görev yapan muhtarlarla buluştu. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Başkan Sekmen, muhtarların sorunlarını dinledi. Toplantıda yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri de anlatan Sekmen, muhtarlarla her zaman uyum içinde çalışıldığını ifade etti. 
Sekmen, “Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak mahallelerimizin sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Muhtarlarımızın problemlerine çözüm bulmak için sürekli çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz gerek kırsalda gerek merkezde olmak üzere birçok alanda çalışmalar gerçekleştirdi. Muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda birçok proje ve yatırım da sonuçlandı” dedi.
Muhtarların mahalli idarenin yapıtaşı olduğunu bildiren Başkan Sekmen, “Şu bir gerçektir ki; muhtarlarımız, büyük ve güçlü Türkiye’nin birinci derecede temsilcileridir. Mahalli idarelerin yapıtaşı olan sizler yerel yönetimin hamisi ve bizim en büyük destekçimizsiniz. Biz mahalli idareciler olarak muhtarlar olmadan asla başarılı olamayız. Şahsınız ve diğer muhtarlarımızla karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak şehrimizin problemlerine hep birlikte çare üretiyoruz. İnşallah el birliğiyle bu güzel şehrin bütün sorunlarını en asgari seviyeye indireceğiz” diye konuştu.
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut ve Palandöken Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bülent Engin ile diğer yetkililerin katıldığı istişare toplantısı hatıra fotoğrafının çekimiyle sona erdi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim