• Erzurum17 °C
  • Erzincan23 °C
  • Ağrı20 °C
  • Ankara16 °C
  • İstanbul20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Palandöken Belediyesi Nikâh Sarayı Projesi tamamlandı
23 Şubat 2017 Perşembe 13:19

Palandöken Belediyesi Nikâh Sarayı Projesi tamamlandı

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ın prestij projeleri arasında yer alan Palandöken Nikah Sarayı Projesi tamamlandı,

 Erzurum Seçimleri- Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar’ın prestij projeleri arasında yer alan Palandöken Nikah Sarayı Projesi tamamlandı, ihale aşamasına gelindi. 
Vatandaşların istek ve beklentileri doğrultusunda oluşturdukları yatırım yol haritasına uygun bir biçimde Erzurum’a ilk ve tek Nikâh Sarayı'nı kazandıracaklarını dile getiren Bulutlar, “Bu projemiz toplamda 14 bin metrekare alanı kapsıyor. Şu anda Erzurum Yenişehir semtinde bulunan Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü olarak hizmet verilen alanı Yıldızkent'e belediyemiz tarafından yaptırılan Palandöken İlçe Emniyet Müdürlüğüne taşıyacağız. Daha sonra bu alanda projesi tamamlanmış ve ihale aşamasına getirilmiş olan Nikah Sarayımızı inşa edeceğiz. Evlenecek genç çiftlerimizin bütün ihtiyaçları bu mekânda karşılanacak ve yine konuklar da nezih bir ortamda dünya evine giren kardeşlerimizin bu mutlu anına şahitlik edecekler" dedi.
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar; “Palandöken’in özlediği hizmetlerle, gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projeler ile daha yaşanabilir modern bir kent haline getireceğiz. Yaptığımız her işte insanların mutluluğunu, insanların memnun etmeyi düşünüyoruz. Bunun için ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızdan sadece biri olan bu nikâh sarayı ile Palandöken hatta Erzurum’umuz modern bir nikâh sarayına kavuşacak. Yeni nikâh sarayında evlenecek çiftlerimiz ve konuklar için her şeyi düşündük. Osmanlı mimarisinin en seçkin mimari eserlerinin verildiği, Abdülhamid dönemi mimari üslubuna göre tasarlanmıştır. Palandöken Nikah Sarayı, geleneksel mimarimiz ile teknoloji sentezlenerek Türkiye’nin ilk akıllı nikah sarayı niteliğinde olacak; içerisinde açık ve kapılı otopark, mescit, sığınak, takı ve kutlama fuaye alanları, terzi, kuyumcu, çiçekçi, şekerci, fotoğrafçı, kuaför, gelin ve damat adaylarını dinlenme odaları, güvenlik sitemi, restoran ve nikâh salonu yer alacak. Palandöken Belediyesi olarak insan merkezli sosyal belediyecilik anlayışını benimsedik. Projesi tamamlanan ve ihale aşamasına gelen Nikâh Sarayımız, mutlu ve huzurlu ailelerin kurulmasında atılmış ilk adım olacak. Ve bu adıma katkı sunmuş olmanın mutluluğunu da bizler yaşayacağız" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim