• Erzurum18 °C
  • Erzincan21 °C
  • Ağrı20 °C
  • Ankara24 °C
  • İstanbul24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akdağ, İspir'de ülkücüleri selamladı!
09 Mart 2017 Perşembe 14:43

Akdağ, İspir'de ülkücüleri selamladı!

Bakan Akdağ ve Başkan Sekmen İspir’de muhtarlarla buluştu

Erzurum Güncel- Referandum çalışmaları kapsamında memleketi Erzurum’da bulunan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, İspir’de gerçekleştirdiği miting sonrası Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte muhtarlarla buluştu. 
İlçede yoğun ilgi gören Bakan Prof. Dr. Akdağ, burada yaptığı konuşmada, mahalli idarelerin yapı taşı olan muhtarların yerel yönetimdeki önemine dikkati çekti. Bakan Akdağ, Başkan Mehmet Sekmen’in şehrin bütün ilçelerinde olduğu gibi İspir’in gelişimine de yoğun gayret gösterdiğini hatırlattı.
Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, “İspir çok tarihi bir ilçemizdir. İlçemiz için sağ olsun Başkanımız da bu husus ta yoğun gayret gösteriyor. Köyler yollarıyla içme sularıyla, alt ve üstyapısıyla çevresiyle gelişiyor ve değişiyor. Ve bu yatırımlarla birlikte ilçemize gelen insan sayısı da giderek artıyor. İlçedeki ekonomik hayatı canlandırmak için bazı önemli projeler var. Bunları da arkadaşlarımızla konuşuyor ve yatırımlarla ilgili çalışıyoruz. Gücümüz yettiği kadar bu güzel ilçenin kuvvetlenmesi ve burada hayatın canlanması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz” dedi.
Başkan Mehmet Sekmen de, “Sağlıkta değişim ve dönüşümün mimarı Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ Beyefendi’nin gerek Erzurum’da gerekse de ülkemizin her bir sathında gerçekleştirdiği projeler her türlü takdirin ötesindedir. Şehrine, ülkesine, aziz milletimize sevdalı olan Bakanımızla gurur duyuyor ve iftihar ediyoruz” diye konuştu.
Başkan Mehmet Sekmen, İspir’de gerçekleştirilen miting ve toplantı sonrası Pazaryolu ilçesine geçerek burada muhtarlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlattı. Bu arada İspir Belediye Başkanı Osman Çakır, ilçeye yapılan yatırım ve projelerden ötürü Başkan Mehmet Sekmen’e plaket takdim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim