• Erzurum20 °C
  • Erzincan21 °C
  • Ağrı17 °C
  • Ankara20 °C
  • İstanbul21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakan Akdağ canlı yayında açıkladı
07 Mayıs 2017 Pazar 13:24

Bakan Akdağ canlı yayında açıkladı

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi Programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bilinmeyen bir özelliğini anlattı.

Erzurum Seçimleri- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mehmet Acet'in sunduğu Başkent Kulisi Programında gündeme dair değerlendirmelerde bulun. Bakan Akdağ burada yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bilinmeyen bir özelliğini anlatarak, "Burada Cumhurbaşkanımızın bilinmeyen bir özelliğini de bu programda açıklayayım. Cumhurbaşkanımızın en sıkıntılı, en fırtınalı süreçlerde sükuneti artıyor ve bu çevredekilere sığınacak bir liman oluyor. O kadar sakin davranıyor ki, çevresindekiler şaşıp kalıyor. Bu bir ülkenin liderliği açısından  bu inanılmaz önemli. " ifadelerini kullandı.

İşte Bakan'ın açıklamalarından satır başları:
 
"CHP'nin yeniden dizayn edildiğine inanmıyorum. Bu CHP'nin kendi geleneğinde olan şeydir. CHP kurultaylar partisidir. CHP'nin kavga kültürü olan bir parti olduğunu herkes biliyor. 
 
AK PARTİ'DEN KOPANLAR GERÇEKTEN İFLAH OLMADILAR
 
15 yıl uzun bir süre. Bütün kurumlar için değişim kaçınılmazdır. Kısmi arızalar da kaçınılmazdır. Bu durumlarda bunları düzelteceksiniz. AK parti hareketini başlatan insanlar gerçekten Türkiye adına, ülkemiz adına büyük bir iş yaptılar. Bizim tarihimizin önemli bir dönemecidir.Sayın Cumhurbaşkanımızın partiden ayrılanlar için söylediklerini biliyorsunuz. Burada isim vermek istemiyorum ama gerçekten iflah olmadılar. Ama bu harekete gönül veren herkes başımızın tacıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız aslında bunu söylemek istedi."
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim