• Erzurum19 °C
  • Erzincan24 °C
  • Ağrı21 °C
  • Ankara27 °C
  • İstanbul25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakan Akdağ Oltu’da
09 Mart 2017 Perşembe 20:08

Bakan Akdağ Oltu’da

Akdağ, referandum çalışmaları kapsamında Oltu’da çiçeklerle karşılandı

Erzurum Güncel- Sağlık Bakanı Recep Akdağ, referandum çalışmaları kapsamında Oltu’da çiçeklerle karşılandı. 
Referandum çalışmaları kapsamında Şenkaya ve Olur ilçelerini ziyaret eden Sağlık Bakanı Recep Akdağ, her iki ilçede gezi ve incelemelerde bulundu, halka Referandumu anlattı
Ardından akşam saatlerinde Oltu’ya gelen Bakan Akdağ’ı ilçe girişinde Oltulular büyük bir coşkuyla karşıladı. Çiçeklerle karşılanan Akdağ, karşılamada yer alan çocuklara oyuncak ambulans hediye etti.
Daha sonra Oltu Kaymakamlığına geçen Bakan Recep Akdağ, Kaymakam Şenol Turan’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Turan’dan ilçe hakkında bilgiler alan Bakan Akdağ, ardından Oltu Belediyesine geçti.
TÜRK MİLLETİNİN VERECEĞİ KARARDAN KİMSE KORKMASIN!
Oltu Belediyesi Efkan Ala Kültür Evinde Oltulular ile bir araya gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, burada vatandaşlara hitap etti. 16 Nisan’da yapılacak olan referanduma ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sağlık Bakanı Akdağ, "Türk Milletinin vereceği karardan kimse korkmasın. Hep söylüyorum yine söyleyeyim, bu referandum herhangi bir parti seçimi değil, Türkiye’nin geleceğinin seçimidir" dedi.
Türkiye'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü ifade eden Bakan Akdağ, "Bugüne kadar girdiğimiz tüm seçimlerde halkımız bizim hizmet aşkımızı her defasında yenilememize büyük katkılar sundu. 16 Nisan’da önümüze 13’ncü sandık gelecek. İnanıyorum ki, yine geçmişte olduğu gibi Erzurum halkı, Türk Milleti büyük bir destekle ülkenin önünü açacaktır. Milletimizin demokratik feraseti ve basireti, ortalama bir Avrupalının, ortalama bir Amerikalının politik hassasiyetinden çok yüksektir. Bu milletin herhangi bir otoriterleşmeye, herhangi bir diktatörlük hevesliliğine fırsat vermesi asla düşünülemez. Bu millet hiçbir otoriterlik sevdasına, sevdalısına geçit vermeyeceğini 15 Temmuz’da göstermiştir.” diye konuştu.
Yeni Hükümet Sisteminin Türkiye’nin önünü açacağını belirten Sağlık Bakanı Recep Akdağ, “Aslında bu yeni sistem işlerimizi kolaylaştıracak, istikrar içinde koşar adım hedeflerimize yürümemizi sağlayacak bir Hükümet Sistemi olacaktır” dedi.
Kuzey ilçelerinin merkezi konumunda bulunan Oltu’nun önemine vurgu yapan Bakan Recep Akdağ, “Biz birçok hizmeti burada yoğunlaştırarak, toparlayarak çevredeki ilçelerinde hizmetlerini tamamlamış oluyoruz. Devlet Hastanemiz bunun en güzel örneğidir. 20 uzman hekimiyle, her türlü imkânıyla bölgeye hizmet eden bir bölge hastanemiz var. Bu hizmet ve yatırımlar gelişerek devam edecektir.” şeklinde konuştu.
Bu arada Kaymakamlık Toplum Merkezinde sandık başkanlarıyla da bir araya gelen Bakan Akdağ, daha sonra Oltu Belediyesi Efkan Ala Kültür Evi’nde organize edilen yemeğe katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim