• Erzurum7 °C
  • Erzincan12 °C
  • Ağrı11 °C
  • Ankara15 °C
  • İstanbul15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakan Özlü'den CHP'ye ziyaret
27 Mart 2017 Pazartesi 23:05

Bakan Özlü'den CHP'ye ziyaret

BİLİM, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’de CHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Erzurum Seçimleri- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce'de referandum çalışmaları kapsamında iş yerlerini dolaştı. Çay ocağında vatandaşlarla da sohbet eden Bakan Özlü, ardından Düzce Muhtarlar Derneği'nde muhtarlarla bir araya geldi. Bakan Özlü, ardından aynı binada bulunan CHP Düzce İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Bakan Özlü’yü, CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan karşıladı. CHP'ye nezaket ziyareti yaptığını ifade eden Bakan Özlü, şöyle konuştu:

"Farklı siyasi kadrolarda olmamıza rağmen hepimiz düzce için çalışıyoruz. Bize bir dosya getirdiniz. Danışmanlarımdan birisi sordu 'Bu CHP’den geldi ne yapacağız?' diye. Bende, 'Yapılabilirse yapacağız' dedim. Düzce’de siyaseti daha farklı yapacağız. Siyasete girerken amacımız Düzce’deki siyaset kalitesini arttırmaktı. Görüşlerimiz farklı olabilir. Aynı görüşe sahip olsak aynı partide olurduk. Ayrı partilerden olmamız ve ayrı görüşleri taşımamız Düzce için çalışma azmimizi, kardeşliğimiz engellememesi lazım. Size ziyarette bulunmak ve hatırınızı sormak istedik. Siyaset dışında bir ziyaret yaptık."

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan da ziyaretten dolayı Bakan Özlü'ye teşekkür ederek, "İçimizde olduğunuz için onurluyuz. Siyasete getirdiğiniz bu yumuşak üsluptan memnuniyet duyuyoruz. Kurban Bayramı ve partimizi ziyaret etmenizden memnun olduk. Sokakta karşılaşınca birbirimize bakacağız. Yumuşak bir üslup Düzce’ye moral getirecektir. Bunu başlatan kişi olarak bence iyi bir iş yaptınız" dedi.

Yaklaşık 15 dakika süren ziyaretin ardından Bakan Özlü'yü iş yerlerini dolaşmaya devam etti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim