• Erzurum20 °C
  • Erzincan24 °C
  • Ağrı22 °C
  • Ankara19 °C
  • İstanbul20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Devlet Bahçeli 26 Mart’ta Erzurum’da
07 Mart 2017 Salı 17:56

Devlet Bahçeli 26 Mart’ta Erzurum’da

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 26 Mart'ta Erzurum'da referandum için "evet" çağrısında bulunacak.

Erzurum Seçimleri-   16 Nisan'da yapılacak olan referandum için çalışmalarına hız veren Milliyetçi Hareket Partisi, mitinglerine devam ederken, 26 Mart'ta Erzurum'a gelecek olan Devlet Bahçeli'nin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.
MHP ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ; “ERZURUM YÜZDE 80 ÜZERİ OY İLE REKOR KIRACAK”
26 Mart Pazar Günü Erzurum’da dadaşlarla buluşacak olan MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Erzurum’a ayrı bir önem verdiğini belirten Karataş; “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, Türk Dünyası’nın bilge lideri sayın Dr. Devlet Bahçeli, Türkiye genelinde referandum için yapacağı mitingler programına Erzurum’u da dahil etmiştir. Bu kararı ile Erzurum’a ve Erzurumluya verdiği önemi hissettirmiştir. Zira Erzurum her konuda olduğu gibi Milliyetçiliğin de kalesi konumundadır. Sayın Genel Başkanımız mitinglere Erzurum’u da dahil etme kararıyla bunu açıkça göstermiştir. Sayın Genel Başkanımızın olduğu kadar, Erzurum ve Erzurumlular da Genel Başkanımızı özlemişti. Sayın Genel Başkanımız bu hasrete kayıtsız kalmayarak miting programlarını yapacağı 9 il arasına Erzurum’u da ekledi.”dedi.
MİTİNG İÇİN İLÇELERDEN ÜCRETSİZ SERVİS SAĞLANACAK
Konuşmasında miting programıyla alakalı bilgiler veren Karataş; “Referandum sürecinde, Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin “Devlet için Evet, Millet için Evet” sloganı ile devletin ve milletin yanında olması, tarihi bir duruştur. Bu duruşu devleti ve milleti için sergileyen ve siyasi platformlarda da bir emsal teşkil edecek karara imza atan sayın Genel Başkanımızı halk bağrına basmıştır. Bunun gelecekteki olumlu etkilerini hep beraber göreceğiz. Miting alanına da yansıyacaktır. Bu vesileyle, 26 Mart Pazar günü İnşallah %80 üzeri bir katılımla rekor Erzurum’da olacaktır.”dedi.
Ayrıca mitinge katılacak vatandaşlara da duyuru yapmak isteyen Karataş; “26 Mart Pazar Günü Çevre il teşkilatlarımızın desteği ile mitinge katılımlar olacağı gibi, Erzurum’da da ilçelerimizden ücretsiz servislerle halkımızı miting alanına taşıyacağız. Vatandaşlarımız ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacak” dedi.
MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş; “Saat 09:00’da Olimpiyat Parkı önünde toplanıp, konvoy halinde havaalanına sayın Genel Başkanımızı karşılamak için hareket edeceğiz. Karşılamaya katılmak isteyen vatandaşlarımızı, 09:00’da olimpiyat parkı önüne bekleriz.”dedi.
MHP ERZURUM İL BAŞKANI NAİM KARATAŞ’TAN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Dünya Kadınlar günü dolayısıyla da açıklamada bulunan MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Başkan Karataş, konuşmasında; “Dünya Kadınlar Günü, kadınların, eşitlik, bağımsızlık, özgürlük, daha iyi yaşama ve çalışma koşullarını iyileştirme yolunda verdikleri mücadelenin simgesi olmuştur. İslam dini ile birlikte kadın toplumda hak ettiği değeri alan kadınlar, Çağdaş Türkiye’nin simgesi ve Cumhuriyet’in de en büyük teminatı olmuştur. Kadınlara karşı gösterilecek tavırda bizim için en güzel örnek Peygamberimizdir. Fahri Kâinat Efendimiz Hazreti Muhammed ( s.a. ), hanımlara karşı her daim güler yüzlü olmuş, onlara sevgi, saygı ve anlayış göstermiştir. Bu vesileyle tüm Dünya kadınlarının bu anlamlı gününü kutluyor, kadınlarımıza sağlık, başarı, mutluluk ve esenlikler diliyorum.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim