• Erzurum17 °C
  • Erzincan23 °C
  • Ağrı20 °C
  • Ankara16 °C
  • İstanbul20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan: Teşkilatlarımızda metal eskimesi görüyorum
29 Mayıs 2017 Pazartesi 22:52

Erdoğan: Teşkilatlarımızda metal eskimesi görüyorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da AK Parti iftarında konuşma yaptı. Erdoğan teşkilata, 2019 seçimlerine hazır olunması gerektiği mesajını verdi.

Erzurum Seçikleri- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti teşkilatlarında metal eskimesi olduğunu söyleyerek değişiklikleri vakit kaybetmeden yapılacağını söyledi. Son 3 yıldır ülke ve millet olarak yorulduklarını belirten Erdoğan, 180 günlük programın Haziran ayı itibariyle başlayacağını kaydetti.

Ankara'da AK Parti iftarında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni döneme başlarken öncelikle halktan gelen şikayetleri değerlendireceklerini ve teşkilatları yenileyeceklerini söyledi. İşte Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan detaylar:

"Belediyelerimizde ne gibi eksiklikler var, şikayetler nedir, üzerine gitmemiz gerekiyor.

Adeta bir metal eskimesi görüyorum. Değişiklikleri bir an önce yapmamız gerekiyor. Bir ekip burada oluşturacağız. Bir ekip de Cumhurbaşkanlığı'nda. Aldığımız şikayetleri bir an önce neticeye ulaştırmamız gerekiyor.

"MİLLET OLARAK ÇOK YORULDUK"

Pek çok ülkenin yarım yüzyılda yaşamadığı kadar hadiseyi biz son üç yılda yaşadık. Bu süreçte millet bize güçlü bir destek verdi. Son 3 yıldır ülke ve millet olarak çok yorulduk.

"BU DÖNEM İYİ DEĞERLENDİRİLMELİ"

Bölgemizde küresel sistemin merkezinde olabilecek değişikliklere ve sınamalara karşı daima uyanık olmalıyız.

Bölgemizin merkezinde olduğu küresel yeniden yapılanma sürecinde karşımıza çıkacak sınamaları güçlü şekilde karşılayabilmemiz için de bu dönemi çok iyi değerlendirmemiz şart.

"HAZİRAN SONU BAŞLIYORUZ"

Zamanımız az ama işimiz çok. Bunun için tek bir gün, tek bir saat dahi kaybetmeden gündemimizdeki meselelere yoğunlaşmalıyız.

180 günlük programı, haziran ayı sonu itibariyle başlatacağız. Dolayısıyla hazırlık için yeteri kadar zaman var."

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim