• Erzurum22 °C
  • Erzincan28 °C
  • Ağrı25 °C
  • Ankara24 °C
  • İstanbul25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Palandöken'de AK Parti-MHP buluşması
24 Şubat 2017 Cuma 15:46

Palandöken'de AK Parti-MHP buluşması

Hızlanan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Referandumu çalışmaları kapsamında AK Parti ve MHP Palandöken ilçe teşkilatları buluştu.

Erzurum Seçimleri- Hızlanan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Referandumu çalışmaları kapsamında MHP Palandöken İlçe Başkanı Cihan Aksakal ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Palandöken İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Haktan Ömeroğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan MHP’liler, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum ile ilgili istişarede bulundular. 
Teşkilat çalışmaları ile göz dolduran AK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz aylarda MHP Palandöken İlçe Teşkilatını ziyaret etmişti. Bu ziyaretten oldukça mutlu olan MHP İlçe Başkanı Cihan Aksakal ve yönetimi, iade-i ziyarette bulundu. MHP Palandöken İlçe Başkanı Cihan Aksakal ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve yönetim kurulu üyelerini ilçe teşkilat binasında ziyaret etti.
16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandumunda EVET oyu kullanacaklarını belirten MHP Palandöken İlçe Başkanı Cihan Aksakal, sürece maddi ve manevi destek sunacaklarını, değişikliği gönülden desteklediklerini belirtti. Başkan Aksakal, sürecin sonucunun olumlu olmasının Türkiye'nin geleceği için son derece önemli olduğunu vurguladı.
AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, MHP İlçe Başkanı Aksakal'a ziyaretleri ve destekleri dolayısıyla teşekkür etti. Başkan Ömeroğlu, "Batı’nın uydusu olmuş büyük kuklaların maskelerinin düşeceği, iplerinin kopacağı gün 16 Nisan'dır. Hepsi 16 Nisan'da kapı dışı edilecektir. Ecdadımız Kurtuluş Savaşında düşmanı denize dökmüştür. Referandum ile biz de tüm hamasileri kapı dışarı edeceğiz ve Türkiye'deki tıkanmışlığın önünü açacağız. 15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti için bir milat olmuştur. 15 Temmuz'da şer odakları bizi vatanımız ile tehdit etme girişiminde bulunmuş ve akabinde boylarının ölçüsünü almıştır. Dağıtmak istedikleri Türkiye birleşerek şer odaklarına hadlerini bildirmiştir. Fiili olarak verdiğimiz cevabı bir kere de sandıkta vereceğiz. Ve bu süreci birlik beraberlik içinde sonuçlandıracağız." diye konuştu.
Samimi bir şekilde geçen ziyarette, her iki partinin temsilcileri Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ayrıntıları ele aldı.

20170224aw993354_01-001.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim