• Erzurum22 °C
  • Erzincan26 °C
  • Ağrı23 °C
  • Ankara28 °C
  • İstanbul27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Saldırıya uğrayan başörtülü kızı ziyaret etti
16 Şubat 2017 Perşembe 15:52

Saldırıya uğrayan başörtülü kızı ziyaret etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe'de bir minibüste saldırıya uğradığı belirtilen başörtülü genç kızı ziyaret etti.
Erzurum Seçimleri- Kılıçdaroğlu, kızın ailesiyle birlikte yaşadığı Bostancı'daki evde yaklaşık 20 dakika kaldı. Kılıçdaroğlu çıkışta yaptığı açıklamada, "Aileye geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Herkesin şunu çok iyi bilmesini isterim; hiçkimsenin kılığından, kıyafetinden, yaşam tarzından inancından kimliğinden ötürü ötekileşterilmesini istemeyiz. Herkes bu ülkede özgürce yaşayabilmeli, herkes bu ülkede huzur içinde yaşayabilmeli... Kız çocuğumuza yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz ve bir daha ülkemizde olmamasını arzu ediyoruz" dedi.

Kılıçdaroğlu İstanbul'daki Kastamonulularla bir araya geldi

CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da yaşayan Kastamonularla bir araya geldi. 


Kılıçdaroğlu referandum süreci öncesi İstanbul'da çeşitli sivil toplum kuruluşları ve derneklerle düzenlenen toplantılarda buluştu. Kılıçdaroğlu bu toplantılar kapsamında İstanbul'da yaşayan Kastamonu'lular ile Beşiktaş'ta bulunan Dedeman otelinde görüştü. Basına kapalı gerçekleşen toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. Toplantının sona ermesinin ardından otelden ayrılan Kılıçdaroğlu'nun saat 21.00'de Ankara'ya gideceği öğrenildi.


Kılıçdaroğlu partisinin İstanbul 2. Bölge il başkanları toplantısına katıldı

CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul 2. bölge genişletilmiş il başkanları toplantısına katıldı. CHP lideri bugünü İstanbul'da geçirdi. Referandum süreci öncesi bazı sivil toplum kuruluşları ve dernek temsilcileri ile görüşen Kılıçdaroğlu, son olarak partisinin İstanbul 2. bölge il başkanları toplantısına katıldı. Tim Maslak Show Center'de basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Kılıçdaroğlu daha sonra Ankara'ya hareket etmek üzere buradan ayrıldı.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim