• Erzurum15 °C
  • Erzincan19 °C
  • Ağrı16 °C
  • Ankara26 °C
  • İstanbul27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÇELİK; AİLE DESTEK SİSTEMİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ
17 Nisan 2023 Pazartesi 20:28

ÇELİK; AİLE DESTEK SİSTEMİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

AK Parti Eski Kadın Kolları Başkanı Milletvekili Adayı Ayşe Deniz Çelik, seçim gezilerinin ilkini Aziziye İlçesi’nde gerçekleştirdi.

Erzurum Seçimleri/ İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Kadın Kolları teşkilat mensupları ile birlikte Aziziye’de Ilıca esnafını gezen Çelik, ertesi gün kuzey ilçelerine gitti. Uzundere İlçesi, Balıklı ve Cevizli mahallelerinde ev hanımlarıyla buluşan Milletvekili Adayı Çelik, önümüzdeki dönemde uygulamaya konulacak Aile Koruma Kalkanı Programıyla ev hanımlarının emekliliğine destek sağlanacağı müjdesini verdi. AK Parti’nin sosyal ve kültürel alanda birçok değişime imza attığını söyleyen Çelik, “Partimiz dün olduğu gibi 14 Mayıs seçimleri sonrasında da kadınların sosyal ve ekonomik anlamda sorunlarının takipçisidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim beyannamesinde tüm kesimler için müjde bulunmaktadır” dedi.

GELİR SEVİYESİ ASGARİ HAYAT STANDARTININ ALTINDA KALMAYACAK

Tortum’da mahalle muhtarları ile Birlik Sofrasında buluşan Milletvekili Adayı Çelik, kadınların emeklilik yaşlarının esnetileceğinin müjdesini verdi. Faizsiz kredi sağlanması konusunda da 14 Mayıs sonrasında yeni çalışmaların olacağını söyleyen Çelik, “Emeklilik yaşı kadınlarda çocuk sayısına göre esnetilecek, yeni evlenen çiftlere iki yılı geri ödemesiz 48 ay vadeli 150 bin lira faizsiz evlilik kredisi verilecek. İşte AK Parti seçim Beyannamesi’nde yer alan kadınlara yönelik müjdelerimiz var. Tüm çabalarımız insanımızın rahatça yaşamasıdır” diye konuştu.

ÇELİK; ERZURUM’DA 6-0 ALACAĞIZ

Kuzey ilçelerinde ev ziyaretlerini de ihmal etmeyen Çelik, 14 Mayıs seçimlerinde Erzurum’da 6-0 alacaklarını söyleyerek ev hanımlardan destek istedi. Çocuklarının geleceğini düşünen her kadının 21 yıllık referansı bulunan AK Parti’ye desteğini devam ettirmesi gerektiğini kaydeden Çelik, “AK Parti artık kendisiyle yarışan bir siyasi kuruluş olmuştur. Ülkemizi adeta çığır açan projeleri ile çağ atlatmış bir partiyiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bu seçimler Türkiye Şahlanışının başlangıcı olacaktır” dedi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim