• Erzurum17 °C
  • Erzincan21 °C
  • Ağrı18 °C
  • Ankara13 °C
  • İstanbul14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydemir, ASP İl Müdürlüğünü ziyaret etti
28 Şubat 2017 Salı 11:20

Aydemir, ASP İl Müdürlüğünü ziyaret etti

AK Parti Milletvekili Aydemir, ASP İl Müdürlüğünü ziyaret etti

Erzurum Seçimleri- AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir ve beraberindekiler, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş’tan kurum çalışmaları hakkında bilgi aldı. 
Kurumun birimleri hakkında bilgi alan Aydemir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün kapsamlı çalışmalara imza attığını belirterek, şehit yakınları, kadın, engelli ve çocuk konusundaki çalışmaların toplum adına önemli olduğunu söyledi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının çalışmalarının takdire şayan olduğunu belirten Aydemir, ‘’Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının çalışmalarını gördükçe içimiz rahatlıyor. Toplumun dezavantajlı kesimlerine hitap eden bakanlık, başarılı çalışmalarla gündeme geliyor ’’ dedi.
İlbaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurum çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Kurumun dezavantajlı kesimlere hitap ettiğini belirten İlbaş, kurumlar arası koordinasyona önem verdiklerini söyledi.
Aydemir, kurumdaki birimleri tek tek inceleyerek, müracaatçı vatandaşların çocuklarına çeşitli hediyeler verdi.
Aydemir, çocuk hakları panosu hakkında bilgi alarak, bu yöndeki çalışmaların takipçisi olduklarını belirtti. Kurum kütüphanesi hakkında bilgi alan Aydemir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından çalışanlara yönelik olarak sabah saat 8 ile 8.30 arasında uygulanan kitap okuma saatinin başarılı bir çalışma olduğunu söyledi.
Ziyaret sonunda Cemil İlbaş, Milletvekili İbrahim Aydemir’e devlet korumasındaki çocukların yaptığı el sanatları ürününü hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim