• Erzurum4 °C
  • Erzincan10 °C
  • Ağrı3 °C
  • Ankara17 °C
  • İstanbul17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydemir: ‘Doğu Anadolu Kardeşlik adresi’
27 Mart 2017 Pazartesi 14:39

Aydemir: ‘Doğu Anadolu Kardeşlik adresi’

Aydemir: ‘Dadaşların ‘evet’ kararlılığına minnettarız’

Erzurum Seçimleri- AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Türkiye’nin son 15 yıllık dönemde her alanda büyük bir değişim ve gelişme yaşadığına işaret ederek, Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sisteminin kabulüyle sürecin hızlanacağını, ülkenin küresel gelişmelere yön verecek lider ülke konumu kazanacağını bildirdi. 
AYDEMİR YEŞİLYAYLA’NIN KONUĞUYDU
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, referandum çalışmaları dolayısıyla Erzurum Yeşilyayla (Şehitler) Mahallesine konuk oldu. Köy sakinleriyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Siteminin getirilerini paylaşan Milletvekili Aydemir, Yeşilyaylalıların referandum ile ilgili suallerini cevaplandırdı, Anayasa değişikliği maddelerini açıkladı.
HAİNLERİN ‘HAYIR’CI ANLAYIŞINA TEPKİ
FETÖ/PYD, Pkk, DEAŞ gibi ihanet odaklarının anayasa değişikliğine hayır kampanyası yürüttüklerini, şer odaklarına karşı milli tepki gösteren, teneffür hisleri besleyenlerin asla bu cepheyle birlikte olamayacağını kaydeden Milletvekili Aydemir, ’16 Nisan’da Dadaşlar ecdatlarına layık bir duruş daha sergileyerek, hem şer odaklarına tarihi bir cevap verecek, hem de Türkiye’nin aydınlık geleceğine katkı sunacaklardır. Dadaş izzeti bunu gerektirir. ‘ dedi.
AYDEMİR’DEN KARS-ARDAHAN-IĞDIR DERNEĞİ ZİYARETİ
Yeşilyayla ziyaretinin ardından Kars-Ardahan-Iğdır Derneğinde Anayasa Değişikliğine dair paylaşımlarda bulunan Milletvekili Aydemir, kardeşlik, birlik ve beraberlik mesajları verdi. 16 Nisan’da sandıktan çıkacak her ‘Evet’in bölücülere ağır bir darbe olacağının altını çizen Milletvekili Aydemir, ‘Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Millet ve Tek Devlet mukaddeslerine gönül veren bölgemiz halkı, ‘Evet’ tercihleriyle bölücülere bir darbe daha indirecek, ebediyen sürecek olan kardeşliğimizi pekiştireceklerdir.’ diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim