• Erzurum29 °C
  • Erzincan30 °C
  • Ağrı27 °C
  • Ankara33 °C
  • İstanbul29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydemir: Ezelden ebede kardeşiz
04 Nisan 2017 Salı 20:06

Aydemir: Ezelden ebede kardeşiz

Aydemir: Tekman esnafı da kararını evet 'ten yana vermiş

Erzurum Seçimleri/ AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘AK Dava kardeşlik davası, AK siyaset eser siyasetidir. Bizim önceliğimiz gönüller yapmak, gönüllerde yer bulmaktır. Ezeldeki kardeşlik ahdimizi ebediyete taşımaktır.’ dedi. 
MİLLETVEKİLİ AYDEMİR TEKMANLILARIN KONUĞUYDU
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tanıtım ve paylaşım çalışmaları kapsamında Tekman’a konuk oldu. İlçe girişinde Tekmanlılarca coşkuyla ve “Güçlü Türkiye İçin Evet’ sloganlarıyla karşılanan Milletvekili Aydemir beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Taner Özer, yönetim kurulu üyeleri ile İlçe kaymakamlığını ziyaret etti. Aydemir kaymakamlık çalışmalarını, ‘Devlet-millet kaynaşması had safhada.’ ifadeleriyle nitelendirdi. Tekman İlçe Jandarma Komutanlığı ve ilçe Emniyet Müdürlüğüne giderek, devlet-millet kaynaşmasına katkılarından dolayı kutlamalarda bulunan Milletvekili Aydemir, ‘Güvenlik güçlerimizin vatandaşla muhteşem iletişimi takdire şayan. Yiğitlere her daim minnettarız.’ dedi.
AYDEMİR’DEN MUHTARLAR BULUŞMASI
Aydemir, daha sonra, AK Parti ilçe Teşkilatında muhtarlar ve ilçe halkıyla buluştu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini anlattı. İlçe esnafını ziyaret ederek, konuk olan Aydemir, esnafla istişare etti, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi çerçevesinde görüş alışverişinde bulundu.
AYDEMİR: TEKMAN ESNAFININ DUYARLILIĞINA MİNNETTARIZ
Tekman esnafının ülke geleceği noktasındaki feraset ve duyarlılığını takdir ve minnetle karşıladığını ifade eden Milletvekili Aydemir, ‘Tekmanlı kardeşlerim ve ilçe esnafı ‘Güçlü Türkiye için Evet kararlılığında. Onların aydınlık gönüllerinden sızan kardeşlik, birlik ve beraberlik mesajları,Türkiye’nin 2023 hedefine doğru Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle gerçekleştireceği tarihi dönüşüm için Evet kararlılıkları her türlü övgünün üzerindedir.’ değerlendirmesinde bulundu.
AYDEMİR: TEKMAN ESNAFI DA KARARINI GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN EVET 'TEN YANA VERMİŞ
Milletvekili Aydemir, ‘Tekman esnafı da kararını Güçlü Türkiye İçin Evet 'ten yana vermiş. Milletin huzurunu temin için atılan adımlar muhteşem bir karşılık buluyor.’ dedi. Aydemir, ‘Tekmanlı hemşerilerimizle yürek frekansımız öylesine uyumlu ki, ziyaretlerimiz enerjimizi artırdı. Güçlü Türkiye İçin Evet kararlılıkları muhteşem.’ değerlendirmesinde bulundu.
AYDEMİR KIRIKHAN KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ
Tekman ilçesi Ziyaretleri kapsamında Kırıkhan Köyünün konuğu olan Milletvekili Aydemir, burada köy sakinleriyle istişarede bulundu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini içeren Anayasa Değişikliğinin 18 maddesini anlattı. Milletvekili Aydemir, ‘Tekman'ın Kırıkhan köyü AK Kadroyu bağrına bastı. Güçlü Türkiye İçin Evet, diyen hemşerilerimiz, ‘biz tek milletiz, birliğimiz ilelebet bozulmaz’ dediler. Kendilerine medyunu şükranız.’ İfadeleriyle minnet hislerini dile getirdi.
Daha önce terör saldırısına uğrayan Kırıkhan Köyü Gazi Karakolunu da ziyaret eden Milletvekili Aydemir, kahraman askerlerle kucaklaştı.
AYDEMİR KALAYCI KÖYÜ SAKİNLERİYLE İSTİŞARE ETTİ
Aydemir’in Kırıkhan Köyünden sonra ağırlandığı ikinci durak Kalaycı Köyüydü. Kalaycı’da vatandaşlarla görüşen, Anayasa Değişiklik paketini ele alan Milletvekili Aydemir, ‘Tekman Kalaycı köyü sakinleri de yürekten, ‘Güçlü Türkiye İçin Evet’diyor. Tek millet inancı bütün sinelerde yer etmiş. Kendilerine minnettarız.’ dedi.
AYDEMİR: GÜCÜMÜZ KARDEŞLİĞİMİZDİR
Tekman AK Parti İlçe Teşkilatı Muhtarlar Buluşması, Kalaycı ve Kırıkhan Köylerindeki konuşmalarında ‘Tek Devlet, Tek Millet, Tek Vatan, Tek Bayrak’ umdelerine atıfta bulunan Milletvekili Aydemir, ‘Bizim yegane gücümüz kardeşliğimizdir. Önceliğimiz, Bütün miminler kardeştir, ilahi emri doğrultusunda ezelde verdiğimiz ahdi, ilelebet tutmaktır.’ diye konuştu.
AYDEMİR’DEN ESER SİYASETİ VURGUSU
Söyleşilerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin içeriğini anlatan Milletvekili Aydemir, AK Dava siyasetinin eser siyaseti temeline dayandığını, 15 yıllık süreçte her alanda reform düzeyinde yatırımlar ve hizmetler verildiğini hatırlatarak, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin de bir eser olduğunu, ülke geleceği için atılmış tarihi bir adım hükmü taşıdığını kaydetti.
TEKMANLILAR İZZET VE VAKAR TİMSALİ
Tekmanlıların topyekun ve tek yürek halinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine ‘Evet’ kararında birleşeceklerinden şüpheleri bulunmadığını belirten Milletvekili Aydemir, ‘Tekman’ın tarihi duruşu, ilçe halkının asalet ve vakarı, Tekmanlıların feraset ve basiretleri ‘Güçlü Türkiye için Evet’i ifade ediyor. Tekmanlılar izzetine yakışanı yapacak, 1 Nisan’da evetleriyle Güçlü Türkiye yol haritasına destek vereceklerdir.’ dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim