• Erzurum14 °C
  • Erzincan17 °C
  • Ağrı16 °C
  • Ankara18 °C
  • İstanbul19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ilıcalı, Teşekkür Ziyaretine Devam Ediyor
12 Mayıs 2017 Cuma 10:35

Ilıcalı, Teşekkür Ziyaretine Devam Ediyor

Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı referandumun ardından teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

Erzurum Seçimleri- Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı referandumun ardından teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Ilıcalı PazaryoluİspirAşkaleAziziye ilçe teşkilatlarına ve birçok Sivil Toplum Kuruluşuna referandumdaki desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa IlıcalıErzurum'u 'Evet' oylarıyla 30 Büyükşehir arasında birinci yapan hemşehrilerine teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Daha önce Şenkaya, Olur, OltuNarmanYakutiyePalandöken İlçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretinde bulunan Ilıcalı bu kez de PazaryoluİspirAşkaleAziziyeilçe teşkilatlarıyla İlçe Esnaflarına, Esnaf Sanatkarlar Odası, Demiryol İş Erzurum Şubesi, Erenler Alevi ve Bektaşi Derneği, Erzurum Kalkınma Vakfı, Muhtarlar Derneği ile Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanlarına ve yönetim üyelerine referandum sürecindeki desteklerinden dolayı teşekkür etti.

"Destekleriniz Bize Güç Verdi"

Erzurum'un 30 Büyükşehir arasında birinci olmasının büyük bir başarı olduğunu söyleyen ve bunun içiin destek olanlara teşekkür eden Ilıcalı "Sizlere Başbakanımız ve Genel Başkanımız Binali Yıldırım, Bakanımız Recep Akdağ, Milletvekillerimiz İbrahim Bey, Orhan Bey ve Zehra Hanım, İl Başkanlığımızın selamlarını ve teşekkürlerini getirdim. Emeği geçen herkese teşşekkür ediyorum. Erzurum olarak çok şanslıyız, sizlerin sayesinde 30 İl arasında birinci olduk. Bu bizlere de güç verdi. Bundan sonraki seçimlerde daha da çok çalışacağız. Verdiğiniz oylarla böyle bir sisteme imza attık. Bu sistemin devreye girmesiyle ülkeyi yönetmesi için usta bir yöneticiyi seçmemiz gerekiyor." dedi.

"Türkiye 16 Nisan'da Asfalt Yola Çıktı"

"Gençlerimizin ve çocuklarımızın geleceği için sayenizde büyük bir başarıya imza attık" diyen MilletvekiliIlıcalı "Allah ömür verdiği sürece yeni sistemin getirdiği güzellikleri hep beraber göreceğiz. Ülkemizde artık hızlı ve etkili bir yönetim olacak. Koalisyon devri bitti. Siyasi istikrarsızlıklar, Cumhurbaşkanı-Başbakan çatışmaları ortadan kalktı. Türkiye 16 Nisan'da ki seçimde sizlerin desteğiyle beton asfalt yola çıktı. Beton yola çıktık ama usta bir sürücü lazım ki bu yolu iyi değerlendirsin. Dolayısıyla 2019 yılında yapılacak seçimde hiç hata yapmamamız lazım ki Reisimizi tekrar cumhurbaşkanı seçelim ve hükümetimizin başına getirelim." ifadelerine dikkat çekti.

"Birlik Beraberlik İçinde Olmalıyız"

Birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında Ilıcalı 21 Mayıs'ta yapılacak olan kongreyi işaret ederek "En çok birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bir zamandayız. Birlik ve beraberlik içinde şehrimize ülkemize hizmet edeceğiz. Bu seçimde Bakanımız, milletvekillerimiz, İl Yönetimiz, İlçe Teşkilatlarımız ve Belediyelerimiz müthiş bir uyum içerisinde çalıştı. MHP'ye de destekleri için teşekkür ediyoruz. Değişikliği hem meclisten geçirmemize destek oldular hem de 16 Nisan'da ki oylarıyla değişikliğe büyük katkı sağladılar. Bundan sonra icraatlarımızı arttırmamız lazım. Reisimiz sizlerin desteğiyle artık partili, 21 Mayıs'ta da kongremiz olacak ve bütün delegelerin oyuyla Cumhurbaşkanımız Genel Başkan olacak."cümlelerine vurgu yaptı. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim