• Erzurum5 °C
  • Erzincan9 °C
  • Ağrı7 °C
  • Ankara12 °C
  • İstanbul15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Milletvekili Aydemir, yine vurgu yaptı!
01 Haziran 2017 Perşembe 19:56

Milletvekili Aydemir, yine vurgu yaptı!

Aydemir, Erzurum’un yerli otomobil üretimi konusunda her türlü altyapıya sahip olduğunu vurgulayarak, “Erzurum’un yerli otomobil üretim merkezi olması bölgedeki diğer illerin de kalkınma ve gelişme hızını artıracaktır” dedi.

Erzurum Seçimleri- AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim AydemirErzurum'un yerli otomobil üretimi konusunda her türlü altyapıya sahip olduğunu vurgulayarak, "Erzurum'un yerli otomobil üretim merkezi olması bölgedeki diğer illerin de kalkınma ve gelişme hızını artıracaktır" dedi.

AK Parti Erzurum Milletvekili TBMM'de gündem dışı söz alarak yerli otomobil üretiminin Erzurum'da gerçekleştirilmesi konusunda dadaşların beklentilerini paylaştı. Konuşmasında, 'Sayın Cumhurbaşkanımızın yönlendirmesi, TOBB'un sahiplenmesiyle yerli otomobil üretimi müjdesi, bölgemiz ve Erzurum'da da büyük sevinçle karşılanmıştır.'kaydını düşen Milletvekili AydemirErzurum'un mükemmel ulaşım, bilişim, sanayi altyapısıyla yerli otomobil üretiminin yapılabileceği her türlü imkanı barındırdığını söyledi.

Aydemir: "Dadaşlar AK sürece minnettar"

TBMM'deki konuşmasında hayata dair her alanda kaydedilen AK Sürece dadaşların minnettar olduklarını bildiren Milletvekili Aydemir, "Ak sürece minnettar olan dadaşlar ve hususen büyükşehir belediyemiz, ticaret borsamız ve diğer mesleki ve sivil toplum örgütleri, yerli otomobil üretiminin, biri teknik iki üniversitesi, bölgenin en donanımlı teknokentiyle çağdaş bilgi altyapısına, lojistik köyünden havalimanına kadar mükemmel ulaşım ağına, iki organize sanayi bölgesiyle sanayi birikimine sahip olan Erzurum'da gerçekleştirilmesi ümit ve beklentisindedirler" dedi.

Erzurum'un yerli üretim merkezi olmasıyla birlikte bölgenin sosyo ekonomik gelişmesinde pozitif sürecin hız kazanacağını belirten Milletvekili Aydemir, "Ovit Tüneli'yle bir liman kenti konumunu da kazanan Erzurum'un yerli otomobil üretim merkezi olması bölgedeki diğer illerin de kalkınma ve gelişme hızını artıracaktır. Erzurum adına, ak beklentimizi paylaşıyor, yerli otomobille bir reforma imza atacak olan ak hareketi kutluyorum" ifadelerine yer verdi. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Erzurum Seçimleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 302 20 29, +90 442 234 95 52 pbx GSM: +90 530 172 64 10 | Faks : + 90 442 234 26 41 | Haber Yazılımı: CM Bilişim